Nagrody Le Journal de la Maison 2021: odkryj kolekcję Dekton firmy Cosentino

Journal de la Maison po raz pierwszy organizuje nagrody. Skoncentruj się na Dekton The Collection by Cosentino, która konkuruje w kategorii Kuchnia i łazienka.

0 akcji

Po raz pierwszy Le Journal de la Maison organizuje nagrody za innowacyjne przedmioty, sprzęt i usługi w branży dekoracyjnej, renowacyjnej i zewnętrznej. Powiększ Dekton The Collection marki Cosentino, kto konkuruje w tej kategorii Kuchnia i łazienka.

Kolory inspirowane naturą i minerałami

Cosentino przedstawia The Collection, nową serię 2020, w skład której wchodzi cztery serie kolorów Dekton inspirowane naturą i minerałami. Chromica czerpie inspirację z wrażliwości natury, a płynne kolory łączą płynność i elegancję. Seria Awangarda ma być bardziej oryginalna i odważna. Wreszcie Portfolio raczej łączy różnorodne brzmienia.

Seria Collection przedstawia kolejną specjalną funkcję. Dopełnieniem bardzo pięknego efektu estetycznego jest kolorystyka odtworzyć wypukłą teksturę. Do tego stopnia, że ​​z żyłkowanym aspektem lub pozorowanymi niedoskonałościami wyglądają jak kamień naturalny, marmur, łupek, a nawet powierzchnia muszli.

...

Dekton, solidna i praktyczna powłoka do codziennego użytku

Dekton to ultra kompaktowa powłoka powierzchniowa, który przedstawia mocne strony lekkość i wytrzymałość - zimno, gorąco, zarysowania

...

Sam ten lekki materiał łączy w sobie zalety kwarcu, a mianowicie odporność i łatwe w utrzymaniu, i granit, który nie boi się wysokich temperatur. Ze względu na niską porowatość i brak żywicy powłoka Dekton jest również mniej podatna na plamy, a zatem jest szczególnie łatwa w utrzymaniu, a jednocześnie jest odporna na działanie chemii gospodarczej.

Decore//decorations ideas 2020,2021 / world best decore ideas with pakmnoory.

Opis:
#pakmnoory. Home. Homedecore.SH_0HfpXVjMwRBJaMLGh5U

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here