Ceny domu i robót: powiększ ACOSI +, sufit grzewczo-chłodzący Thermacome

W ramach nagród Maison & Travaux Awards 2021, marka Thermacome, firma specjalizująca się w komforcie termicznym, prezentuje sufit grzewczo-chłodzący ACOSI.+.

0 akcji

Ceny domów i robót, które nagradzają innowacyjne produkty i usługi w sektorach dekoracja, z renowacja i 'Na wolnym powietrzu, wracają na czwartą edycję! Skoncentruj się na marce Thermacome kto konkuruje w tej kategorii „Ogrzewanie i energia” z ACOSI+, system sufit grzewczo-chłodzący.

Sufit grzewczo-chłodzący poprawiający nasz komfort

Zapewnia sufit grzewczo-chłodzący ACOSI + firmy Thermacome komfort termiczny dostosowuje się, niezależnie od pory roku. Rzeczywiście, kiedy jest zimno, sufit rozgrzewka Twój dom w całkowicie jednorodny, a latem odświeża sprawnie dzięki jej aluminiowe dyfuzory ze zintegrowaną izolacją bez suszenia powietrza ! W trybie chłodzenia mieszkańcy czują się jak w starym kamiennym domu latem !

ACOSI + rozprowadza w ciągu kilku minut miękkie i otaczające ciepło do ponad 80% przez promieniowanie, które to czyni bardziej wydajne niż konwencjonalne ogrzewanie lub że podgrzewana podłoga.

Całkowicie zdrowy, on optymalizuje jakość powietrza w pomieszczeniach nie powodując ruchu powietrza, przemieszczania się kurzu ani suszenia powietrza.

Sufit rozprasza ciepło o niskiej temperaturze lub chłód na całą powierzchnię domu, bez przeszkód (meble, wykładziny podłogowe

...

).

Jego główny atut ? Jego niewidzialność. System o grubości 30 mm ze zintegrowaną izolacją jest dyskretnie umieszczony pomiędzy płytą gipsowo-kartonową a metalową konstrukcją szkieletową. Jest umieszczony na suficie, na ścianie, a nawet czołganie.

To system, który łączy wydajność, ciepło lub świeżość jednorodność, oszczędność energii, kompatybilność z energiami odnawialnymi, konserwacja upraszcza i oszczędza miejsce !

Łatwy w montażu sufit grzewczo-chłodzący

Acosi + instaluje się w nowym jak w renowacji, w domu indywidualny lub budynek kolektyw. Możesz użyć profesjonalny lub samodzielnie zamontuj płyty, które są dostarczane w formacie gotowy do ułożenia. Nie wymaga nawet czasu schnięcia przed wykończeniem! Ponadto, w przeciwieństwie do podgrzewanej podłogi, mieszkaniec ma pełną swobodę wyboru wykładziny podłogowej. !

THERMACOME C+ Mise en oeuvre

Opis:

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here