The Home & Works Awards 2021: skoncentruj się na Ariston i jego designerskim podgrzewaczu wody VELIS EVO DRY WIFI

Nagrody Home & Works powracają w czwartej edycji! Wśród konkurentów Ariston wyróżnia się swoim designerskim podgrzewaczem wody i łączy VELIS EVO DRY WIFI.

0 akcji

Nagrody Home & Works, które nagradzają innowacyjne produkty i usługi w branży dekoracyjnej, renowacyjnej i zewnętrznej, powracają za czwarty edycja! Skoncentruj się na marce Ariston kto konkuruje w tej kategorii „Ogrzewanie i energia” z jego VELIS EVO DRY WIFI.

VELIS EVO DRY WIFI, designerski podgrzewacz wody firmy Ariston

W ramach trophees Home Services 2021, marka urządzeń do ogrzewania i produkcji ciepłej wody Ariston konkuruje w kategorii „ogrzewanie i energia” swoim innowacyjnym produktem: VELIS EVO DRY WIFI. Ten kompaktowy, wielopozycyjny elektryczny podgrzewacz wody rewolucjonizuje nasze codzienne życie, analizując nasze nawyki konsumpcyjne. Cel ? Podgrzewaj tylko używaną wodę. Duży plus za zaoszczędzenie pieniędzy na rachunku za prąd !

Ponadto jego konstrukcja czysty szczotkowane aluminium z łatwością dopasuje się do każdego wnętrza. Rzeczywiście, z jego ultra prostokątnym kształtem kompaktowy (27 cm głębokości i wielopozycyjny), podgrzewacz wody można łatwo ustawić w dowolnym miejscu pionowy lub poziomy. Jest zainstalowany nad lub za drzwi, w jednym kąt, w jednym kredens, w gotowany, za łazienka, za korytarz lub nawet powyżej toaleta !

Produkt, który upraszcza codzienne życie użytkowników

VELIS EVO DRY łączy w sobie nową technologię: technologię SUCHY (2 opory na zbiornik), co umożliwia nigdy nie zabraknie gorącej wody nawet w przypadku awarii jednego z rezystorów. Rzeczywiście, rezystory stalowe włożone w metalowe tuleje nigdy nie stykają się z wodą, dlatego nie obawiają się wapień ani korozja. Dzięki temu utrzymywany jest poziom ciepłej wody, nawet w przypadku awarii jednego z rezystorów. VELIS EVO DRY zapewnia zatem większe dostępność ciepła woda i oferty ochrona dodatkowo w przypadku przegrzania.

Ponadto, jak sama nazwa wskazuje, VELIS EVO DRY WIFI łączy się przez Bezprzewodowy w domowej skrzynce internetowej i umożliwia dzięki a podanie dedykowany (dostępny na iOS i Android) do włączania i wyłączania podgrzewacza wody dystans, program liczba pryszniców i zakresy ogrzewania. Ten podgrzewacz wody sprytny pomoc, dzięki dotykowemu panelowi sterowania, wyświetlić temperaturę ogrzewania, liczba dostępnych pryszniców, zegar i harmonogram dzienny. Funkcja Eco Evo analizuje nawyki związane ze zużyciem wody podgrzać tylko niezbędną ilość wody, unikać marnotrawstwo i zrób oszczędności gorąca woda. VELIS EVO DRY WIFI może rzeczywiście zaoszczędzić nawet sporo 15% od rachunku za ciepłą wodę !

Ariston (velis) Vls Evo Plus beállítás - bojlerguru.hu

Opis:
Ariston velis evo plus villanybojler beállítása. Menük, gombok, piktogramok. Bojlerguru.hu

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here