Mobilne szklarnie

Funkcjonalne, raczej podstawowe, można je łatwo przenosić, w zależności od potrzeb ochrony roślin, z jednego miejsca do drugiego w ogrodzie lub na działce warzywnej.

0 akcji

Te półokrągłe konstrukcje są inspirowane światem ogrodników. Różnią się od siebie wysokością i długością. Chociaż są nieporęczne, można je przenosić: rozkładamy je na części, aby ponownie je złożyć.

Odmiana ogrodnicza

Większość jest wykonana z metalowej ramy, na której umieszczona jest folia z tworzywa sztucznego, mniej lub bardziej gruba, uzbrojona lub nie. Szybkie w montażu, łatwe w przenoszeniu, są również dostępne finansowo.
Najprostszym modelem jest klasyczny tunel foliowy z drucianymi pętlami.

Docelowe zastosowania

- Wzrost temperatury od 5 do 10 ° C w porównaniu z zewnętrzem uzyskuje się przy tego typu szklarniach, będąc jednocześnie niewystarczającymi, gdy klimat jest szczególnie zimny zimą, np. w górach lub w regionach północnych, gdzie temperatura może spaść poniżej 0 ° C. Ta cecha ogranicza wybór upraw, które tam planuje się zagospodarować w zależności od zmian klimatycznych: na przykład rośliny mrozowe nie są odpowiednie, ponieważ w tej strukturze ogrzewanie nie byłoby rozsądne.?!
- Przewidywanie siewu i sadzenia Zaletą tego sprzętu jest oszczędność kilku tygodni. Chroni również przed deszczem, wiatrem, gradem i innymi zagrożeniami klimatycznymi..
Dostępne są małe szklarnie, zwłaszcza do uprawy pomidorów w osłonie przed deszczem, a tym samym do ochrony przed pleśnią. Wzrost roślin jest tam również znacznie bardziej regularny, stąd produkcja warzyw i kwiatów. Wreszcie, musisz wiedzieć, jak otwierać i zamykać drzwi i wentylację w zależności od zmian pogody.

Ogrodowe pierdamony 37 - pleśń w szklarni

Opis:
Ostrzeżenie dla początkujących "szklarniarzy". Cieplarnię trzeba wietrzyć bo może pojawić się pleśń.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here