M&T News: rewolucyjna wykładzina podłogowa

M&T News przyjęło Quentina Delhomme, dyrektora sprzedaży USFloors na Francję. Ta ostatnia przedstawia nową, rewolucyjną wykładzinę podłogową o nazwie „Coretec”, która zostanie zaprezentowana na targach M&T w dniach 18-21 maja w Paris Expo Porte de Versailles..

0 akcji

Dyrektor Sprzedaży USFloors France, Quentin Delhomme, przybył do M&T News, aby porozmawiać o nowym produkcie o nazwie „Coretec”, reklamowanym jako rewolucja w dziedzinie podłóg twardych. To nowa kategoria podłóg, głównie winylowych, ale twardych. Zespoły musiały zachować wszystkie zalety, usuwając wady.

Prawdziwą trudnością było uczynienie produktu stabilnym i niewrażliwym na temperaturę i wilgoć. Prawdziwy wyczyn, który czyni ten produkt całkowicie oryginalnym i wyjątkowym w swoim rodzaju. Jest to mieszanka wapienia i PVC, która zapewnia dużą stabilność produktu, a jednocześnie jest bardzo trwała, ponieważ jest nieprzepuszczalna na całe życie.

Prezentuje również bardzo dobrą izolację akustyczną. Wreszcie „Coretec” jest również idealny do renowacji, ponieważ nie ma potrzeby stabilizowania go przed montażem. Obecnie dostępne są trzy kolekcje: imitacja drewna, imitacja płytek czy kamieni. Więc jest coś dla każdego !

Jeśli chodzi o cenę, oscyluje między 50 a 60 euro za metr kwadratowy. Zwróć uwagę, że nie ma podkładki do kupienia, ponieważ jest zintegrowana.

Dowiedz się więcej: ta nowa wykładzina zostanie zaprezentowana na targach Maison & Travaux, które odbędą się w Porte de Versailles w dniach 18-21 maja.

Zalety wykładzin. Dlaczego na podłodze warto położyć wykładzinę?

Opis:
✔Oglądaj nowe odcinki na filmy/✔Subskrybuj nasz kanał https://www.youtube.com/channel/UC5u_SX-zpLVSw5Mp2zBFcTQWykładziny skutecznie wpływają na akustykę pomieszczenia, a my czujemy się przyjemniej i komfortowo. Poza tym, czy może być coś przyjemniejszego po przebudzeniu, niż postawienie nogi na ciepłą i miękką wykładzinę?

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here