Nowoczesne domy z naturalnym łupkiem

Sukces łupków naturalnych w nowoczesnych projektach architektonicznych opiera się na jego niepowtarzalnej estetyce, trwałości i ekologicznej perspektywie. Szczegóły.

1 akcja

Okładzina zewnętrzna z naturalnego łupka: estetyczna i nowoczesna

'łupek naturalny oferuje kilka możliwości projektowania dekoracji zewnętrznej domu. Ten materiał uosabia modernizm w architekturze, łącząc geometryczne kształty i różne wymiary. W ten sposób nadaje okładzinie niepowtarzalną kompozycję i styl. Dzięki systemom elewacji wentylowanych łupkowych CUPACLAD nadasz swoim ścianom zewnętrznym oryginalny design.

Elewacje wentylowane są korzystne ze względu na ich dekoracyjny wygląd i funkcję izolacyjną. Systemy okładzinowe CUPACLAD są wykonane ze specjalnie wyselekcjonowanego naturalnego łupka i rygorystycznie zaprojektowane ręcznie przez mistrzów łupka. W rezultacie gwarantowana jest ich wydajność i wydajność. Dopasowują się do wszystkich powierzchni i są łatwe w montażu. Ponadto powłoki te nadają się do każdego rodzaju konstrukcji.

Łupek naturalny w projekcie budowlanym

CUPACLAD rewolucjonizuje użyciełupek naturalny w projekcie nowoczesnej architektury. Pozwala stworzyć kontrast plaster miodu, styl liniowy lub asymetryczny, mariaż kształtów, takich jak romb i trapez, ukośne lub zygzakowate wzory.

Był zaangażowany w budowę tradycyjny dom bioklimatyczny w stylu bretońskim. Architekt projektu wybrał Łupek CUPA 10 Excellence na dach i elewację, ponieważ jest termicznie wydajny i trwały. Czarny kolor i gładka faktura również podkreślają współczesną i elegancką nutę..

Inaczej, Łupek CUPA PIZARRAS emanuje naturalną prostotą, która podkreśla skandynawski styl Villa P w Danii. Doskonale opiera się surowemu lokalnemu klimatowi oceanicznemu. Ta powłoka łatwo łączy się z innymi materiałami, takimi jak drewno i szkło.

Również wentylowany system elewacji CUPACLAD® 201 Vanguard uwiódł firmę architektoniczną odpowiedzialną za budowę Split House w Wielkiej Brytanii. Kontrast pomiędzy naturalnym łupkiem a haczykami ze stali nierdzewnej dodaje odrobinę nowoczesności. Montowany na górnej kondygnacji domu łupek skutecznie zapobiega infiltracji wody.

Odporna i trwała powłoka

'100% naturalny łupek to najpopularniejszy materiał na pokrycia dachowe i elewacje odporny. Jego żywotność jest rzeczywiście większa niż 100 lat. W przeciwieństwie do innych sztucznych materiałów zachowuje swoje właściwości i kolor przez lata. Również łupek naturalny nie wymaga żadnej konserwacji. Jest odporny na ekstremalne wahania temperatury, unikając jednocześnie tworzenia się szronu. Dzięki temu zapewnia doskonałą wydajność w obliczu złej pogody. Łupek naturalny jest również ognioodporny i wodoodporny.

Ekologiczne rozwiązanie

'łupek naturalny jest produktem mineralnym. Analiza jego cyklu życia wskazuje, że jego wpływ na środowisko jest minimalny w porównaniu z innymi produktami. Materiał ten jest cięty ręcznie, a jego produkcja nie wymaga użycia środków chemicznych ani dodatkowej obróbki. Tym samym CUPACLAD jest ekologicznym i trwałym rozwiązaniem w zakresie powłoki zewnętrznej.

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ

- 5 pytań, które należy sobie zadać przed renowacją elewacji
- Wygląd zewnętrzny: 8 sposobów na wniesienie światła do domu

Łupek w nowczesnej architekturze

Opis:

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here