Mój granitowy blat jest poczerniały. Czym mogę go wyczyścić?

Odpowiedzi na to redakcja

Mój granitowy blat jest poczerniały. Czym mogę to wyczyścić ?
  • Podziel się:

Pytanie:

>

Odpowiedź: energicznie przetrzyj granitowy blat ściereczką skropioną białym octem, płynem do naczyń lub wodą zmieszaną z wodorowęglanem sodu.

Wbrew powszechnemu przekonaniu granit nie obsługuje wszystkich produktów. Dlatego warto zwracać uwagę na używane produkty, aby nie uszkodzić blatu. Ocet biały, płyn do mycia naczyń czy woda zmieszana z wodorowęglanem sodu to proste i ekonomiczne rozwiązania do czyszczenia mebli granitowych. Wystarczy spryskać trochę wilgotną szmatką, energicznie pocierać zaciemnione miejsca, a te nieestetyczne plamy powinny zniknąć. Możesz też spróbować wyczyścić granit dowolnym kwaśnym środkiem dostępnym na rynku: coca-colą, octem, cytryną itp. Do codziennej pielęgnacji blatu granitowego wystarczy ściereczka zamoczona w gorącej wodzie, aby utrzymać go w czystości (jeśli jest szczególnie tłusty, dodaj trochę płynu do mycia naczyń do wody do mycia). Następnie wytrzyj suchą szmatką, aby uniknąć pojawienia się śladów.

Obejrzyj nasz film: 3 wskazówki, jak czyścić i nabłyszczać kuchnię do zabudowy

[video /] Wszystkie filmy o kuchni

Testy popularnego granitu na blat kuchenny. Jak się sprawdza?

Opis:
Strona: https:// W tym video testuję zalety oraz wady granitu jako materiału na blaty kamienne. Zapraszam do podzielenia się swoją opinią. Nasze social media: ▸ Instagram: /mebleDomatum/ Zdjęcia i montaż: ▸ Instagram: /janolaffrasslphoto/

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here