Formowanie drzwi

ten rodzaj dekoracji pomaga skorygować pewne błędy proporcji

Formowanie drzwi
  • Podziel się:

Przybornik

kwadratowa Poziomica

Wykonywanie pomiarów

To najważniejsza i najtrudniejsza część całego projektu! Tradycyjnie tego typu drzwi komunikacyjne mają trzy asymetryczne panele, jeden duży u góry i dwa małe u dołu.

...

Nic nie zobowiązuje Cię do przestrzegania tego wskazania! Najpierw wybierz kształt, liczbę i wymiary paneli zgodnie z rozmiarem drzwi. Nie wahaj się wykonać szkicu, skalować, aby uniknąć błędów w ocenie. Zwróć uwagę, że ten rodzaj dekoracji pomaga skorygować pewne błędy proporcji. Na przykład w przypadku wąskich drzwi unikaj mnożenia wąskich i pionowych paneli, ale preferuj poziomość, która nada drzwiom po ukończeniu efekt szerokości.

Ten krok nie

1

Zdejmij drzwi i umieść je na dwóch kozłach, a następnie za pomocą miarki i ołówka zaznacz położenie listew.

2

Następnie prześledź go za pomocą poziomicy, która jest znacznie sztywniejsza niż metr. Wykonaj naprawdę precyzyjny ślad, idealnie kwadratowy, zadbaj o kąty, bo wszelkie niedoskonałości zostaną zaakcentowane listwami.

3

Użyj skrzynki uciosowej, aby uzyskać precyzyjne cięcia listew, a następnie przeszlifuj końce drobnym ścierniwem, który usunie wszelkie nierówności przed montażem.

4

Ustaw listwę wzdłuż znaku i zamocuj. Nawet przy dobrej skrzynce uciosowej kąty nie zawsze są idealne, a u podstawy listew często pozostaje niewielka szczelina. Uszczelnij go akrylowym uszczelniaczem, który wygładzisz mokrym czubkiem palca.

5

Przed malowaniem odczekać do całkowitego wyschnięcia. Można zdecydować się na dyskretny dekor z odcieniem na całej powierzchni drzwi lub wręcz przeciwnie, wykonać remont i dobrać inny odcień do pomalowania listew, aby nadać im więcej charakteru..

Właściwy gest

Twoje drzwi lekko ocierają się o podłogę

...

Podnieś go lekko i przesuń arkusz gruboziarnistego papieru ściernego w miejscu, w którym się ociera. Przytrzymaj prześcieradło stopami i manewruj drzwiami tak, aby zeszlifowały się o papier ścierny. Jeśli to nie wystarczy, rozłącz drzwi, a następnie zainstaluj mosiężne zawiasy na każdym zawiasie. Są to małe podkładki, które lekko uwydatniają drzwi.

DOBRZE WIEDZIEĆ

Mocowanie tradycyjnie odbywa się za pomocą małych kolców z męską głową, których koniec wbijesz w listwę za pomocą zestawu gwoździ. Jest trochę za długi, ale możesz później wyjąć pałeczki. Możesz również użyć kleju do mastyksu, łatwego w użyciu dzięki końcówce kaniuli

...

Jednak ten rodzaj kleju, bardzo wytrzymały, nie pozwala na demontaż. W przypadku drzwi lakierowanych, zwłaszcza lakierowanych, należy najpierw zarysować powierzchnię, która ma być klejona..

Wiedzieć wszystko - wystrój domu © La Maison Rustique - Editions Flammarion, 2006

Zaginanie ręczne rantów poszyć karoseri - Wielander + Schill -

Opis:
Zaginarki ręczne do sprawnej pracy blacharskiej.https://www.Tel: +48323634601

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here