Komary: 15 roślin, aby trzymać je z dala od domu!

Rośliny, kwiaty, odkryj dobre rady redakcji, jak powstrzymać gryzienie owadów w 100% naturalny sposób !

25 akcji

Gdy tylko wróci dobra pogoda, ponownie pojawiają się komary. W nocy wykorzystuje spokój domu, by przyjść i nas ugryźć. Jadąc na tarasie czy balkonie trudno nie przejść przez nie. Tak więc w ogrodzie iw domu komary są wszechobecne. Aby się go pozbyć, możemy użyć produktów, ale często są one toksyczne dla środowiska i naszego domu. Dlatego, wolimy naturalne rozwiązania. Używamy roślin do odstraszania komarów.

Jak używać roślin do odstraszania komarów ?

Dla trzymaj komary z dala, możesz rosnąć na balkonie lub na parapecie doniczka wykonana z pelargonii. Ta roślina odstrasza komary. W ten sam sposób na tarasie lub w kuchni uprawiaj aromatyczne zioła (tymianek, bazylia, mięta, melisa). Ci ostatni mają działanie odstraszające na komary. Jeśli nie możesz ich wyhodować, możesz je wysuszyć i zostawić w swoim wnętrzu kilka gałązek. W ten sam sposób, lawenda odstrasza komary, zawsze miej ze sobą kilka pasm w sypialni.

Aby utrzymać komary z dala od domu, odkryj 15 roślin, które będą rosły. 

SPRYTNE BABKI - SPOSOBY NA WALKĘ Z BÓLEM JAKICH JESZCZE NIE ZNAŁAŚ

Opis:
Cześć! Lato to szczególnie dobry czas, aby zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Ta pora roku sprzyja większej aktywności niż zwykle. Dlatego tym razem chciałybyśmy pokazać Wam proste metody na poprawę samopoczucia. Takie, które znały nasze babcie i takie, które są nowoczesne. Jednym z nich jest wyrób medyczny TRU PLUS* wykorzystujący metodę przezskórnej stymulacji nerwów. Zobaczcie!DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O TRU PLUS: https://www.REGULAMIN KONKURSU: https://www./notes/tru-plus/regulamin-konkursu-tru-plus-dalej-regulamin/119502173151370/?__tn__=-R Materiał sponsorowany*Przeciwwskazania: posiadanie rozrusznika serca, metalowe/elektroniczne implanty, epilepsja, podłączenie do wysokoczęstotliwościowych sprzętów chirurgicznych;Ostrzeżenia: Nie używaj urządzenia podczas prowadzenia samochodu, innego środka komunikacji lub innych czynności podczas których stosowanie elektrostymulacji mogłoby spowodować rozproszenie uwagi i doprowadzić do urazu. Nie stosuj urządzenia: na rany, wysypki lub spuchnięte, zaczerwienione, zainfekowane miejsca, w miejscach lub w pobliżu miejsc gdzie występują zmiany rakowe, podczas kąpieli lub w pobliżu wody, podczas snu. Skonsultuj się z lekarzem przed użyciem urządzenia jeżeli jesteś pod stałą opieką lekarską, stosowałeś inne środki do leczenia bólu. Przestań używać urządzenia lub skonsultuj się ze swoim lekarzem jeżeli twój ból nie ulegnie zmniejszeniu lub nasili się. Nie używaj urządzenia jeśli jesteś w ciąży lub istnieje taka możliwość, chyba że zostało to zalecone przez lekarza. Jeśli podejrzewasz lub została zdiagnozowana u Ciebie choroba serca, powinieneś przestrzegać zaleceń lekarza. Używaj urządzenia z ostrożnością, jeśli masz tendencję do wewnętrznego krwawienia takiego jak po złamaniu lub urazie. Skonsultuj się z lekarzem przed użyciem urządzenia jeśli niedawno przebyłeś operację, ponieważ elektrostymulacja może wpłynąć na proces leczenia. Wśród użytkowników z wrażliwą skórą może wystąpić podrażnienie skóry w miejscu przyłożenia elektrod. Jeśli zauważysz jakiekolwiek działania niepożądane natychmiast przerwij stosowanie urządzenia i skontaktuj się z lekarzem.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here