Olyreve, specjalista od snu w Auvergne-Rhône-Alpes

Potrzebuję trochę odpoczynku ? Olyreve rozwija się w świecie pościeli i dba o znalezienie materacy do Twojego pudełka.

Olyreve, specjalista snu w Auvergne-Rhône-Alpes
  • Podziel się:
Geneza Olyreve sięga lat 80-tych, kiedy to Camille Berthod, który pracuje dla producenta pianki dla tapicerów, postanawia zacząć: Młody człowiek tworzy własną firmę krojczą ADM i wykorzystuje do jej wykonania surowiec. robić materace. W 1985 roku, w obliczu rosnącego popytu, otworzył równoległy biznes, Bedding Universe. Na początku lat 90. sklep zmienia nazwę na Olyreve.

Wybór wielu marek

Od tego czasu Olyreve rozrosło się i obecnie posiada osiem sklepów w Górnej Sabaudii, Sabaudii, Pays de Gex i Szwajcarii, zatrudniając 150 osób. Pozycjonowane jako „średnie / najwyższej klasy”, sklepy oferują największe marki pościeli: chociaż są one doskonale reprezentowane, marka posiada również markowe materace wyprodukowane we współpracy z Bultex. „Oferujemy naszą własną gamę Olyreve Prestige: wybór sześciu niedrogich modeli z najlepszymi osiągnięciami technologicznymi, w tym pianką z pamięcią kształtu zapewniającą optymalny komfort, a wszystkie nasze modele objęte są pięcioletnią gwarancją”, wyjaśnia Didier Baudchon, dyrektor handlowy.

Cała pościel w jednym miejscu

Sklepy o powierzchni od 350 do 1200 metrów kwadratowych oferują nie tylko materace czy sprężyny skrzyniowe. Sofaly, powierzchnia przeznaczona do rozkładanych sof, może zadowolić szerszą klientelę. Strefa „butikowa” Lydor jest przeznaczona do sprzedaży markowej pościeli, kołder i poduszek. Ponadto Olyreve jest sztandarem Grupy Berthod, zatrudniającej 150 pracowników i posiadającej 25 wyspecjalizowanych sklepów. Szeroki wybór do wnętrza, które wygląda jak Ty! W 2018 roku Olyreve przechodzi metamorfozę! We wszystkich sklepach została wdrożona nowa koncepcja wyposażenia w celu doprecyzowania oferty produktowej i pełnego zadowolenia klienta, aby czuł się „dobrze w łóżku, dobrze w życiu”! Olyreve - kwatera główna 76, route des Creuses, 74960 Cran-Gevrier 04 50 22 64 74 //www./ Facebook

L'agriculture en Auvergne-Rhône-Alpes

Opis:
Vidéo diffusée pour la première fois à Clermont-Ferrand lors du salon de l'élevage 2015.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here