Parkiet: jakie marki wybrać?

Szukasz nowego parkietu? Odkryj naszą listę najlepszych marek !

5 akcji

Jeśli chcesz ciepłej i miękkiej wykładziny podłogowej, ten szlachetny materiał jest dla Ciebie! Kupując przez internet lub w sklepie, jesteś trochę zagubiony i nie wiesz, gdzie się zwrócić znajdź parkiet, którego potrzebujesz ? Autentyczne i eleganckie solidne lub raczej laminowane i ekonomiczne, marki nie oferują tego samego rodzaju podłóg. Lepiej wiedzieć, jaki budżet przeznaczyć, zanim zapukają do ich drzwi. Aby Ci pomóc, redakcja zestawiła najlepsze marki (na każdą kieszeń). Przeczytaj zamiast tego !

  • Ekonomiczna marka, jeśli taka istnieje, Leroy Merlin oferuje bardzo ładne parkiety klejone z drewna w kolorze jasnego dębu, dębu bielonego i dębu naturalnego. Pod względem masywnym ulubieńcem marki jest blond, chociaż teak jest częścią kolekcji. W laminacie odcienie są znacznie bardziej zróżnicowane, od szarości przez blond po karmelowy iren! Jest też dwukrotnie bardziej ekonomiczny. Wreszcie, marka oferuje podłogi lite, które zapewniają jeszcze większą autentyczność, takie jak sękowata sosna morska.
  • Castorama, kolejna ekonomiczna marka, oferuje aż 200 modeli parkietów i podłóg pływających.
  • Saint Maclou znajduje się również w średniej kategorii (od 25 do 135 euro) i oferuje szeroki wybór parkietów (186 możliwości jest połączonych na ich stronie internetowej). Od dębu czerwonego do dębu blond, będziesz miał mnóstwo okazji, aby sobie pozwolić.
  • Parkiet Decoplus to pierwsza we Francji specjalistyczna sieć parkietów obejmująca modele lite, laminowane, laminowane lub winylowe. Dzięki niemu wszystkie kolory są dostępne i profesjonalne porady online i na wideo poprowadzą Cię, jeśli zdecydujesz się być autorem pozy.

Średniotonowy

  • Bardziej ekskluzywne, Tarkett, francuska międzynarodowa marka dla profesjonalistów i osób prywatnych, jest zaangażowana w znajdowanie bardziej przyjaznych dla środowiska rozwiązań i oferowanie wysokiej jakości podłóg. Parkiet lity, winyl lub laminat, wszystkie smaki są dozwolone.
  • W kategorii ekologicznej głos ma również Quick Step. Kolejna cecha marki: innowacja z wodoodpornymi podłogami dzięki wodoodpornej powłoce HydroSeal.
  • Gerflor, specjalista od wykładzin podłogowych, a zwłaszcza boisk sportowych, stawia na parkiet laminowany! Policz około 26 euro za m2, aby zapewnić sobie markową podłogę.
  • Alsapan to firma rodzinna założona we Francji od 1972 roku, która produkuje wykładziny podłogowe, laminaty, winyle i parkiety. Eksportuje go na cały świat.
  • Parkiet CFP to marka francuskiego parkietu, ponieważ materiały pochodzą z lasów naszego terytorium. Tradycyjne podłogi z litego drewna, parkiety warstwowe, podłogi olejowane, akcesoria, oto co oferuje CFP.
  • Wreszcie Haro oferuje ponad 200 różnych rodzajów podłóg i prawie tyle samo podłóg laminowanych..

wybór należy do Ciebie !

Czy warto inwestować w spółki dywidendowe?

Opis:
Roman Lisiecki, wicedyrektor w zespole wycen w dziale Deal Advisory w KPMG w rozmowie z Dariuszem Wieczorkiem o spółkach dywidendowych. Czy warto w nie inwestować? Firma KPMG przygotowała analizę na temat spółek dywidendowych notowanych na warszawskiej giełdzie. Liczba firm z indeksu WIG, które podzieliły się zyskiem z akcjonariuszami w 2019 r. spadła rok do roku o 17 do 157. Wzrosła za to łączna kwota wypłaconych dywidend o 3 mld zł do blisko 24 mld zł? Jak liczba płatników i wartość łącznej dywidendy prezentują się na tle ostatnich lat? Które branże miały największą reprezentację płatników? W których sektorach były najwyższe stopy dywidend? Czy podobnie może być w tym roku? Czy mniejsze spółki wchodzące w skład indeksu sWIG80 coraz chętnej płacą dywidendy? Czy są powtarzalnymi płatnikami? Jak mogą się zmienić, dywidendy w spółkach z indeksu WIG20, kontrolowanych przez Skarb Państwa? Jaka jest średnia stopa dywidendy na naszym rynku? Jak ona prezentuje się na tle innych giełd? Czy warto interesować się spółkami dywidendowymi? Więcej na stronie: Twitterze: parkietcomFacebooku: https://pl-pl./gazetaparkiet/Instagramie: https://www./parkiettv_off/

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here