Malowanie nastoletniej sypialni na szaro bez zbytniej ciemności

Pomaluj sufit na biało !

Malowanie pokoju nastolatka na szaro bez zbytniej ciemności
  • Podziel się:

Pytanie od Corinne

„Chcę przerobić sypialnię mojego 12-letniego syna. Jej sypialnia jest na poddaszu i chciałem ją pomalować ciemnoszarą farbą z efektem metalicznym, resztę jasnoszarą zwykłą farbą. Nie chciałbym, żeby było za ciemno, chciałbym, żeby nadało pomieszczeniu efekt świetlny. Sypialnia ma 13 m2. Co myślisz ? "

Odpowiedź: nie będzie ciemno, jeśli pomalujesz sufit na biało

Witaj Corinne, chcesz przemalować pokój swojego syna na jasnoszary z efektem ciemnoszarego metalu na jednej ze ścian. Masz wątpliwości co do jasności pomieszczenia ... myślę, że nie będzie problemu z klarownością, jeśli pomalujesz sufit na biało, nada pomieszczeniu wysokość, a jednocześnie „rozjaśnienie. Następnie pomaluj ciemniejszą ścianę na ścianie okna, kiedy zewnętrzne światło wpadnie do jej pokoju, odbije się od jasnoszarej ściany i skąpi ją w miękkim, jasnym świetle. W przypadku pozostałej części dekoracji najlepiej zacząć od jasnych odcieni i wszystkich niuansów, aby uzyskać maksymalną jasność. Ty też wyślij nam swoje pytanie dotyczące dekoracji

Weekendowe Malowanie Sezon 3 Odcinek 28

Opis:
Zbyt ciemne kolory w pokoju Wiktorii sprawiły, że jej mama zwróciła się z prośbą o pomoc do ekipy Weekendowego Malowania. Przekonajcie się, co zrobili fachowcy, aby rozjaśnić wnętrze i jaki wzór powstał na ścianie dzięki taśmom do malowania dekoracyjnego.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here