Wiosenny piknik

Na chwilę relaksu na świeżym powietrzu

Piknik wiosenny
  • Podziel się:
Słońce zaczyna wskazywać czubek jego nosa ... Oto wiosna, która się obwieszcza. Najwyższy czas, aby cieszyć się świeżym powietrzem i wybrać się na piknik z przyjaciółmi lub rodziną. Redakcja daje klucze do udanej dekoracji pikniku.

Obejrzyj wideo :

Podczas obiadu na trawie ważne jest, aby był dobrze zainstalowany i wygodny. Więc pomyśl o opcji poduszki! We wszystkich rozmiarach, we wszystkich kolorach, będzie idealnym dodatkiem do udanego wystroju. Kolor zajmuje szczególne miejsce w wiosennym wystroju. Nie wahaj się więc nalegać na jasne i popowe kolory, które ożywią Twój piknik. Mała sztuczka polega na połączeniu szklanek o różnych rozmiarach, kształtach i kolorach, aby uzyskać najbardziej świąteczny efekt. To, że jemy na zewnątrz, nie oznacza, że ​​musimy jeść palcami! Dlaczego więc nie wyjąć barokowej szafki z szuflad? Możesz zjeść obiad na trawie i mieć styl! Kto mówi, że piknik mówi o naturze. Pomyśl więc pożytecznie, używając bambusowych talerzy i innych sztućców. Ulegają biodegradacji i są naturalne, nadają się do wielokrotnego użytku, a ponadto są przyjazne dla środowiska. Więc po co się pozbawiać ? >

Zakupy :

Oto kilka pomysłów na zakupy, które pomogą Ci udekorować swój piknik. Menagere - ALINEA - 16 euro Orchidee - IKEA - 9,99 euro Rośliny - IKEA - 1,49 euro Talerze bambusowe - ALINEA - 4,90 euro za 4 szklanki z zieloną nóżką - ALINEA - 11,40 euro za 6 Nóż do masła - IKEA - 2,99 euro za 4 bambusowe verriny - ALINEA - 2,90 euro za 6 półmisek prezentacyjnych - IKEA - 14,95 euro Redakcja pragnie szczególnie podziękować Eat Cute za bardzo piękne i pyszne ciasto z maliny. Stylizacja: Veronique Antelme-Rambaldi Odkryj nasze artykuły "Dekoracje i zastawa stołowa "

Wiosenny Piknik Ślubny

Opis:

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here