Nagroda Mój ogród mój dom 2021: odkrycie Alumea de Grosfillex

House Journal Awards powraca po czwartej edycji! Powiększ Grosfillex Alumea, który konkuruje w kategorii Wyposażenie wewnętrzne i komfort.

0 akcji

Plik Nagroda House Journal, nagradzające innowacyjne produkty i usługi z branży ogrodniczej, narzędziowej i roślinnej wracają po czwartą edycję! Powiększ Grosfillex Alumea, kto konkuruje w tej kategorii Układ wnętrza i komfort

Stolarka aluminiowa wpuszczająca jak najwięcej światła

Alumea to pierwszy zakres Ciekawa stolarka Grosfillex. To jest okna aluminiowe i drzwi tarasowe na wymiar. Ten asortyment jest efektem dwóch lat pracy i rozwoju. Przystosowana do projektów w nowych budynkach, jak również w renowacji, stolarnia Alumea prezentuje otwarcie afiniczne i zaoferuj bardzo duża szklana powierzchnia, w ten sposób pozwalając przeniknąć maksymalne światło, przy każdej pogodzie i we wszystkich porach roku.
Te stolarnie mają Centralny węzeł 73 mm, jeden z najwęższych rynku; poprawiono oświetlenie w zatoce.

Gwarantuje również stolarka aluminiowa Grosfillex Alumea doskonała wydajność termiczna (Uw = do 1,4 W / m? .K; Ug szyby = 1,1 W / m? .K) i akustyczny (do 37 dB).

Nowoczesny design i wiele możliwości personalizacji

Oprócz zwykłych zalet stolarki aluminiowej, produkty z gamy Alumea również korzystają z schludny design z minimalistycznym skrzydłem. Stonowany i nowoczesny dopasowuje się do każdego wnętrza. Grosfillex również oferuje wiele możliwości dostosowywania. W rzeczy samej, 25 kolorów są dostępne (3 wykończenia satynowe, 4 kolory sublimacyjne i 18 matowych). Pozostają również obecne w asortymencie przez cały czas (gwarantowane przez 25 lat).

Stolarka aluminiowa Grosfillex Alumea jest w całości wyprodukowany we Francji. Oni też są W 100% do recyklingu. Producent przywiązuje dużą wagę do wykończenia. Plik malowanie proszkowe, certyfikowany bez rozpuszczalników, LZO lub metali ciężkich, a ponadto posiada 25 lat gwarancji.

7 powodów, dla których warto zamieszkać na wsi. GREEN CANOE.

Opis:
A co Was zaskoczy po zamieszkaniu na wsi? - 9yLYnKPW2NcSUBSKRYBUJ: GREEN_CANOECZYTAJ: www./OGLĄDAJ: https://www./green.canoeJesteśmy mieszczuchami, którzy wyprowadzili się na wieś. I od ponad 10 lat żyjemy w otoczeniu przyrody - ze wszystkimi plusami oraz minusami wynikającymi z mieszkania na wsi. Dziś opowiem Wam o tym, dlaczego według mnie warto mieszkać na wsi. A u góry macie odnośnik do filmy, co nas może po zamieszkaniu na wsi zaskoczyć. Witajcie na pokładzie GREEN CANOE Zaczynamy!

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here