Jakie rozwiązania zastosować dla bramy lub ogrodzenia?

Wybór i montaż bramy lub ogrodzenia wymaga przestrzegania pewnych ograniczeń technicznych i zasad urbanistycznych. Znajdź wszystkie informacje potrzebne do dokonania właściwego wyboru.

Portal wybieramy ze względu na jego styl, ale nie tylko. Należy również wziąć pod uwagę kilka ograniczeń dotyczących instalacji. Przede wszystkim należy określić dostępną przestrzeń. Topografia przestrzeni jest pierwszym elementem, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze bramy, ponieważ decyduje o rodzaju otworu. Obecność dużego prześwitu przed i za bramą umożliwia montaż modelu wahadłowego. Jeżeli dostęp jest z boku, otwarcie należy wykonać pociągając na zewnątrz.
Następnie wybierz kształt bramy. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni styl, ponieważ to on daje pierwsze wrażenie o domu. Dlatego musi być spójny z własnością.
Ponadto wybór materiału (PCV, drewno, aluminium) zależy nie tylko od budżetu, stylu domu i projektu..

Jak wybrać ogrodzenie ?

Ogrodzenie pozwala na wytyczenie konturów posesji lub w szczególności wydzielenie przestrzeni. Może być wykonany z różnych materiałów (siatka druciana, brony, krata, drewno, PCV, kompozyt, metal

...

), których wybór i wysokość są czasami narzucane przez lokalny plan urbanistyczny (PLU) lub plan zagospodarowania przestrzennego (POS) gminy. Znowu chodzi o wybór odpowiedniego materiału. Aluminium oferuje szeroką gamę kolorów i nadaje się do wszelkich fantazji projektowych. Co więcej, to właśnie na tym rynku firma SIB Europe od 40 lat pozycjonuje się, wytwarzając wysokiej jakości produkty we Francji. Początkowo oferując tym klientom wykonane na miarę bramy aluminiowe, SIB Europe opracowała gamę produktów w zakresie wyposażenia zewnętrznego. Firma oferuje unikalne na rynku modele, w tym aluminiowe bramy garażowe boczne i wahadłowe, aluminiowe balustrady oraz aluminiowe pergole..

Kontakt

Teren : sib-
Telefon. : 02 51 64 68 68

Adres : 210 Route de Gautreau
85 290 Mortagne-Sur-Sevre

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here