Jakich produktów użyć do uszczelnienia patio?

Aby uniknąć infiltracji wody na patio, rozważ uszczelnienie go. W handlu masz do wyboru różne produkty, które pomogą Ci w tej pracy.

0 akcji

Po co impregnować patio ?

Wodoodporny taras jest kluczowym krokiem w wydłużaniu jego żywotności i zapobieganiu ewentualnej infiltracji wody. Rzeczywiście jest możliwe, że woda pod Twoim nieszczelnym tarasem zatrzyma się i zaatakuje fundamenty. Inaczej, hydroizolacja tarasu ogranicza tworzenie się mchu i pleśni. Zapobiegasz również wypiętrzeniom i wykwitom powierzchniowym.

Różne produkty do impregnacji tarasu

Czy to podczas budowy czy remontu, różne produkty do impregnacji patio na rynku są dostępne:

  • Plik folia polietylenowa jest idealnym rozwiązaniem, aby uniknąć podciągania wilgoci. Wskazany jest do wykonania płyty na nowej konstrukcji.
  • Plik żywica hydroizolacyjna jest wskazany w celu zapewnienia wodoszczelności zaprawy, niezależnie od tego, czy jest to nowa konstrukcja, czy remont.
  • 'tynk hydroizolacyjny nad lub pod płytkami można nakładać na płytkę lub płytę. To rozwiązanie jest bardziej odpowiednie do renowacji.

Ze względu na różne rozwiązania hydroizolacyjne oferowane w sklepach, należy wziąć pod uwagę pewne punkty: materiał Twojego tarasu (płytki, drewno, beton

...

), powierzchnię poddawaną obróbce i stopień uszkodzenia. W każdym razie lepiej powierzyć pracę profesjonaliście, aby zrealizował twój projekt..

Przeczytaj także:

- Po co impregnować taras? ?
- Jak zaimpregnować łazienkę ?

STONLUX KOLOR Impregnat koloryzujący do betonu i kostki brukowej

Opis:
- Zabezpiecza przed nasiąkaniem, olejów i smarów- Niweluje defekty kolorystyczne, plamy i przebarwienia- Odnawia stare powierzchnie nadając im trwały kolorKup on-line: - sklep./?s=STONLUX+KOLORu0026post_type=productInne produkty marki Stonlux: - sklep./page/1/?s=stonluxu0026post_type=product

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here