Remont: w zamian za pracę kup dom za jedno euro

Czy zawsze marzyłeś o mieszkaniu w domu, który całkowicie umeblowałeś? Nie boisz się pracy? Za jedno euro zostaniesz właścicielem 

0 akcji

Miasto Roubaix organizuje nieco specjalną wyprzedaż mieszkań. Rzeczywiście, aby walczyć z pustymi i zdegradowanymi mieszkaniami, miasto sprzedaje 17 domów po niskiej cenie 1 euro. To śmieszna suma dla kupującego, ale ten ostatni musi zobowiązać się do przeprowadzenia prac remontowych i zamieszkania w lokalu przez sześć lat jako jego główne miejsce zamieszkania. Będzie mógł go sprzedać dopiero po sześciu latach.

Dzięki tej inicjatywie miasto Roubaix pragnie zmniejszyć liczbę wolnych i zdegradowanych mieszkań, jednocześnie ułatwiając dostęp do nieruchomości osobom o skromnych dochodach. 17 domów za symboliczną cenę jednego euro znajduje się w różnych dzielnicach, a ich rozmiary wahają się od dwupokojowych do T6.

Prace remontowe w zamian za dom za 1 euro

Przed zaproponowaniem listy 17 domów miasto Roubaix zwróciło się o diagnozy kilku architektów w celu oszacowania charakteru prac do wykonania. Przyszli nabywcy będą mogli samodzielnie wykonać część prac. Zatem w zależności od miejsca zakwaterowania, dotacji i decyzji właściciela o wykonaniu części prac lub nie, cena remontu może wynosić od 42 000 do 197 000 euro..

Aby dokonać sprzedaży, przyszli nabywcy muszą zobowiązać się do zebrania niezbędnego budżetu i wykonania prac lub ich wykonania w ciągu jednego roku..

Jak kupić dom za jedno euro ?

Aby zostać szczęśliwym właścicielem jednego z 17 domów za 1 euro w mieście Roubaix, należy zarejestrować się w limitach zasobów określonych przez ratusz i być pierwszym kupującym. Darem niebios dla mieszkańców Roubaix i okolic lub osób pragnących się przeprowadzić. Zakwaterowanie w tak niskiej cenie za prace remontowe to idealne rozwiązanie dla pasjonatów pracy w poszukiwaniu tej rzadkiej perełki.

Ogromne zainteresowanie domami za 1 euro |

Opis:
Trzysta wniosków i sto tysięcy e-maili Subskrybuj kanał : https://www.youtube.com/user/bankierTV?sub_confirmation=1↓↓ Więcej Informacji ↓↓Trzysta wniosków i sto tysięcy e-maili - taki jest dotychczasowy odzew ludzi z całego świata na rozpowszechnioną w zagranicznych mediach informację o tym, że w miasteczku Sambuca na Sycylii można kupić dom za 1 euro.Od miesięcy władze miasteczka, uznanego w 2016 roku za najpiękniejsze we Włoszech, podejmowały starania, by sprzedać 40 opuszczonych tamtejszych domów komunalnych i 400 prywatnych.Tymczasem, jak zauważa prasa, wystarczyły informacje w amerykańskiej telewizji i brytyjskiej gazecie, rozpowszechnione następnie przez inne media, by mały urząd został zasypany korespondencją od osób zainteresowanych z całego świata i proszących o dodatkowe informacje. Napłynęło 100 tysięcy e-maili. Również telefon nie przestaje tam dzwonić. Niektórzy przyjeżdżają od razu osobiście, np. z Nowego Jorku i Dubaju.Więcej informacji na /Zapraszamy na nasze inne kanały mediów społecznościowych:Instargram: /Bankierpl/Twitter: bankier_pl

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here