Remont łazienki: 10 błędów do uniknięcia

Łazienka to pomieszczenie przeznaczone dla dobrego samopoczucia, więc dlaczego by jej nie wyremontować? Odkryj 10 błędów, których należy unikać podczas renowacji łazienki.

60 akcji

Twoja łazienka Czy nie jest już zupełnie nowy i chcesz go wyremontować? Zmień płytki, zainstaluj kabinę prysznicową, dodaj schowek

...

Pomieszczenie przeznaczone dla dobrego samopoczucia powinno nas zadowolić, ponieważ każdego dnia spędzamy w nim przyjemnie długi czas. Więc nie wahaj się wyremontuj to na swój własny sposób, aby było to zoptymalizowane, niesamowite miejsce, które docenisz tak samo jak sypialnia czy salon. Ale aby nie przegapić jego pracy, odkryj 10 błędów, których należy unikać podczas remontu łazienki. 

Przeczytaj także:

  • Ikea: 15 mebli i przedmiotów na zakupy do łazienki
  • 7 wskazówek od babć dotyczących czyszczenia łazienki
  • 15 pomysłów na okładziny łazienkowe

Zabytkowa willa na dużego FLIPA - kolejne piętra i postęp prac. #4

Opis:
W serii filmów, w których opowiadam Wam o procesie rewitalizacji zabytkowej wilii w Jeleniej Górze, w której zrobię 17 mieszkań, chcę Wam pokazać dzisiaj jak wygląda kolejne piętro budynku oraz poddasze, a także jak idzie postęp prac w piwnicy, gdzie kończymy kłaść instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne.Jedno z pięter, które pokazuje w tym filmie było zamieszkałe do końca, zanim nie kupiłem budynku, zatem jest najbardziej zadbane, częściowo wyremontowane (okna, podłoga itp). Świetny układ pomieszczeń, pozwoli przygotować atrakcyjne mieszkania, każde ze strefą odpoczynku: werandą lub balkonem. Planuje też wykonać adaptację poddasza, w którym trzeba będzie wyburzyć kilka ścian, zrobić ocieplenie dachu oraz wykonać wszystkie instalację. Kto wie też czy na dachu nie powstanie spory taras! Zobacz jak te piętra wyglądają teraz przed remontem, a jeśli chciałbyś zobaczyć ten budynek i inne moje inwestycje na żywo, zapraszam na Praktyczne warsztaty inwestowania w nieruchomości, na których dowiesz się jak remontować mieszkania na flipa, jak zostać deweloperem oraz jakich błędów unikać w nieruchomościach. Najbliższe szkolenie już 4-5 grudnia 2019. Szczegóły na moim fanpage lub na stronie www.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here