Podłączone grzejniki, instrukcja obsługi

Podłączony grzejnik zaczyna trafiać do naszego wnętrza. Jak go zainstalować i jak z niego korzystać? Wyjaśniamy !

0 akcji

Większość funkcji domu staje się połączony, szczególnie podgrzewacz. Decydując się jednak na ogrzewanie podłączane, zyskujemy bardzo dużo komfort i jednocześnie zdajemy sobie sprawę oszczędność energii. Jeśli masz podgrzewacze elektryczne lub ciepłą wodę, powinieneś wiedzieć, że są one bardzo łatwe do podłączenia. podręcznik.

Podłącz grzejniki

Czy masz grzejniki elektryczne lub obiegowe z ciepłą wodą, dzięki rozwiązaniu Wiser firmy Schneider Electric można je bardzo łatwo podłączyć. Wystarczy wyposażyć moduły lub głowice zaworów termostatycznych Wiser. Instalacja jest bardzo prosty i nie potrzebuje nie działa. Nie ma też potrzeby wymiany wszystkich grzejników System Wiser dostosowuje się do wszystkich systemów grzewczych.

Dziecinne użycie

Stosowanie podłączonych grzejników jest również prosty niż ich instalacja. Rzeczywiście, kiedy system ogrzewania jest podłączony, możesz steruj bezpośrednio w aplikacji Wiser Home, ze smartfona. Kilkoma kliknięciami ustawisz temperaturę w każdym pokoju kwatery z dokładnością do jednego stopnia, według której zaprogramujesz ogrzewanie przedziały czasowe które odpowiadają twojemu wymagania i do twojego zwyczaje życia

...

Możesz nawet zdalnie sterować ogrzewaniem, kiedy nie ma Cię w domu. To pozwaladostosować programowanie w przypadku nieprzewidzianych okoliczności, na przykład w przypadku powrotu do domu z pracy wcześniej lub później niż oczekiwano.

Możesz również sterować ogrzewaniem bezpośrednio na termostat łączy Wiser. Wreszcie, jeśli masz inteligentny głośnik Amazon Alexa lub Google Assistant, masz nawet możliwość sterowania ogrzewaniem wokalnie.

Obietnice komfortu i oszczędności

Dzięki podłączonym grzejnikom możesz precyzyjnie regulować temperaturę w każdym pomieszczeniu w domu, a nawet zaprogramować ją z wyprzedzeniem. Temperatura jest więc idealna, gdy jej potrzebujesz: rano w łazience, aby się umyć, w sypialnia wieczorem, kiedy kładziesz się spać lub po prostu w zostać kiedy wracasz do domu z pracy. Dlatego zapewniają podłączone grzejniki doskonały komfort termiczny. Dodatkowo termostat łączy Wiser ogrzewa dom z uwzględnieniem budowanie zjawiska bezwładności lub z domu. W żądanym czasie temperatura zostaje osiągnięta do stopnia. Zdajesz sobie sprawę, ogrzewając pomieszczenia do dokładnie takich temperatur, jakie chcesz, kiedy ich używasz, i ogrzewając dom tylko wtedy, gdy ich potrzebujesz znaczne oszczędności energii. Według badań ADEME i CSTB, te oszczędności są średnio około 20%. Dobry plan dla Twojego portfela i środowiska !

Przeczytaj także: 

  • Klub Home & Works: Podłączone ogrzewanie, czyli jak połączyć komfort i oszczędność energii
  • 42 pomysły na ukrycie kaloryfera
  • Ogrzewanie drewnem: 9 wskazówek dotyczących prawidłowej konserwacji i użytkowania

Poradnik instalatora - termostaty i zawory do grzejników dolnozasilanych

Opis:
Film instruktażowy pokazujący jak zainstalować głowicę termostatyczną oraz zawór przyłączeniowy tzw. "portki" przy grzejnikach z wbudowaną wkładką zaworową (instalacje dwururowe). Krok po kroku pokazujemy instalację zestawu dwuelementowego:• Zawór przyłączeniowy (Danfoss, typ RLV-KS) • głowica RA www.ogrzewanie.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here