Przechowywanie przyjazne dla środowiska

Bambusowe pudełka do układania w stosy z podpisem Ekobo

Ekologiczne przechowywanie
  • Podziel się:

Porządkujmy zieleń! Ze skrzynkami do przechowywania lub półkami zaprojektowanymi ekologicznie. W bambusowych, filcowych, papierowych, kartonowych lub z recyklingu opon te zielone szafki są również pięknymi przedmiotami, designerskimi, kolorowymi, oryginalnymi, które utrzymują nasz ekologiczny dom w czystości przez cały rok..

Poczuł

W Muskhane, specjaliście w ekoprojektowanych przedmiotach z filcu, znajdziesz duże kosze, mniejsze modele, a nawet bardzo oryginalne gniazdo do przechowywania.

Papier z recyklingu

Po stronie Best Before w centrum uwagi znajduje się papier makulaturowy z ręcznie plecionymi koszami o różnych rozmiarach. Dla dzieci ładne kolorowe kartony z recyklingu pozwolą im posprzątać podczas dekoracji pokoju..

Bambus

Ekobo ze swojej strony oferuje akcesoria do stołu, a także bardzo praktyczne pojemniki do przechowywania w kuchni: Modulo, które można również wykorzystać na biurko w uchwycie na ołówek lub w łazience, na makijaż lub pędzel. zęby.

Opona z recyklingu

W Roseaux Sauvages meble wykonane są z opon. Znajdziesz ręcznie wykonane pudełka do przechowywania, które są bardzo wytrzymałe i wodoodporne. Ponieważ materiał jest sztywny, możesz nawet na nim usiąść !

Jak odpowiednio przechowywać jedzenie?

Opis:
Jak odpowiednio przechowywać jedzenie - opowiada Grzegorz Łapanowski. Kampania „Nie marnuj jedzenia. Myśl ekologicznie" Federacji Polskich Banków Żywności.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here