, nowy start-up, który chce zdemokratyzować architekturę wnętrz

, nowa era architektury wnętrz

, nowy start-up, który chce zdemokratyzować architekturę wnętrz
  • Podziel się:
Przystępując do remontu naszego domu, możemy już sobie wyobrazić wiele komplikacji związanych z pracą i wszystkim, co po niej następuje. Ale to było bez liczenia na , platformę łączącą architektów i osoby prywatne lub profesjonalistów. Za tą niezwykle praktyczną stroną, dwoje studentów ESCP (najstarszej szkoły biznesu na świecie), świeżo upieczonych, ale mimo to z dużym doświadczeniem. Ich cel: uruchomienie firmy zdolnej do demokratyzacji architektury wnętrz. Prezentacja.

Walcz z elitarnością architektury wnętrz.

Dzięki usłudze deco, pozwala nam ożywić naszą przestrzeń poprzez pogłębienie naszych badań nad deko. Profesjonaliści pozwalają nam maksymalnie spersonalizować nasze wnętrze przy jednoczesnym poszanowaniu budżetu każdego. Ten ostatni towarzyszy nam od pomysłu do realizacji naszego projektu i przynosi oryginalne pomysły na optymalizację przestrzeni i stworzenie prawdziwego miejsca życia, w którym dobrze się czuje. Pomysły na dekoracje są wyobrażane zgodnie z naszymi gustami, pragnieniami i potrzebami oraz oczywiście biorąc pod uwagę nasz styl życia.

, jak to działa ?

Najpierw my, klient, składamy wniosek projektowy na i odpowiadamy na kwestionariusz dotyczący stylu. Następnie, jeśli nie wybraliśmy bezpośrednio naszego architekta, strona wyznacza nam tego, który najbardziej odpowiada naszym gustom i budżetowi. Potem przychodzi moment pierwszego spotkania lub pierwsze spotkanie konsultacyjne architekta z nami. Następnie przystępujemy do wyceny, a następnie w ostatnim kroku do płatności. A oto jak skorzystać z porady eksperta bez nadwyrężania budżetu na dekoracje! Więcej informacji na: www.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here