Siatki pod dachami są modne!

Można rozważyć różne rozwiązania w celu wykorzystania wysokości pod sufitem. Jednak sieć mieszkaniowa ma wyraźne zalety. Oprócz oryginalnej i zabawnej przestrzeni, doskonale nadaje się do wpuszczania światła. Oto cztery pomysły, na których warto się skupić na strychu.

5 akcji

Do loftów

siatka domowa stała się modnym dodatkiem w tej chwili! Dobrze komponuje się z cegłami, drewnianymi belkami, wnosi miękkość do wnętrz w stylu industrialnym..

Design i zabawa, jego najlepsza lokalizacja znajduje się pod oknem dachowym. W ten sposób przestrzeń pod zboczem jest optymalnie wykorzystana, a światło nie jest przesłonięte. Jeśli zdecydujesz się na czarne dzianiny, dodadzą szyku współczesnym wnętrzom.

Atmosfera katamaranu o najpiękniejszym efekcie


Jeśli na strychu jest mało miejsca, rozwiązaniem jest siatka. Doskonale spełnia oczekiwania pod względem światła, bezpieczeństwa i oszczędza dodatkowe metry kwadratowe.

Wbrew powszechnemu przekonaniu ryzyko upadku jest minimalne. Dodatkowo główne pomieszczenie skąpane jest w naturalnym świetle, odbijającym się od bieli siatki i ścian..

Sieć domowa: gwarantowana strefa relaksu


W połączeniu z lekkimi, naturalnymi materiałami i jasną kolorystyką daje pewność, że siatka domowa jest elementem decydującym o wakacyjnym klimacie. Ponadto ten dodatek wzmacnia ciepłego i artystycznego ducha domu i wydaje się zacierać granicę między różnymi piętrami..

Niezależnie od tego, czy jesteś sam, czy z innymi, do zabawy lub relaksu, siatka pojawia się jako niezbędny dodatek do nadania charakteru miejscu.

W nowoczesnym i szykownym domu


W obliczu bogatej i stylowej atmosfery współczesnego domu, nic nie przypomina domowej sieci, która wprowadza odrobinę osobliwości! Dla dzieci rymuje się z grami i rekreacją. Jeśli chodzi o rodziców, mogą go wykorzystać do spokojnego spędzenia czasu. Główny pokój zapala się, kiedy się tam ustawia.

CZYTAJ TAKŻE:

- Poddasze: skorzystaj z małych przestrzeni
- Pokoje dziecięce: 12 naszych inteligentnych pomysłów !
- Uporządkować strych?: 4 wskazówki od profesjonalistów

Na Działce! Vlog odc.10 Pierwszy grill po zimie oraz niespodzianka dla małżonki #Majster Amator

Opis:
?Jeśli spodobał Ci się film nie zapomnij dać łapki w górę i zostawić suba?♦Kolejna wizyta na działce. Spontanicznie postanowiłem zrobić małżonce parę niespodzianek. Dowie się o nich prawdopodobnie z tego filmu. Dodatkowo odpaliłem po zimie grilla! ?Wszystkie filmy na kanale "Majster Amator" należy traktować jako wskazówki i zachętę do samodzielnego działania. Autor filmów nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku prób samodzielnych działań przez widzów.?Zobacz inne moje filmy:►Podłącz sam pralkę YTGZxGC4MDg►Wymiana klamki w drzwiach 7NyZk4QUL5Q►Panele podłogowe krok po kroku 3EgoJ6TGx3s►Glebogryzarka Stihl MH560 Zr8CMePyp20►Piaskownica dla dzieci krok po kroku UubKruzs48U►Remont całego mieszkania aU-rkmXvxfc►Regulacja okna IPhG-tpjEJE►Pompa zatapialna do studni zGF2vL91pBk►Półka Ikea Lack GYkPDvWWUpg►Zamiana strony drzwi lodówki N5Xlgo2igMs►Skarby znalezione w piwnicy QfR05AGQVO0►Montaż Ikea Besta 609iZ0ACQMk►Suszarka do ubrań ZvgxV3ceurM►Usuwanie osadu z szyb samochodowych GHI4lOnVNCE►Wc kompakt - wymiana UFWaXfZp6hU

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here