Teva Deco powraca!

Teva Deco powraca !

  • Podziel się:
W tym roku Cendrine otwiera przed Wami drzwi do dekoracji, zapraszając do swojego domu. Zaproszenie, którego nie można przegapić, aby na każdym spotkaniu odkrywać dobre dekoracyjne adresy, aby uciec i zainspirować się.

The Box staje się mieszkaniem Teva Deco

Teva Deco zawsze badała ścieżki dekoracji. Zainspirowani Twoimi codziennymi problemami, wyobraziliśmy sobie mieszkanie Teva Deco. Na tej powierzchni 30 m2 nasza dekoratorka Sophie Ferjani w towarzystwie swojego asystenta Thomasa Lecointe przekształca to miejsce tematami tak różnorodnymi, jak w magazynach dekoracyjnych..

Inne nowości

Pod koniec emisji pojawia się nowa sekwencja. To jest „blog tygodnia”. Odkryjemy blog, zaprojektowany jako miejsce inspiracji, w którym spieszy się mnóstwo pomysłów, odkryć

...

Proponujemy Ci wyjątkowe spotkanie! I jak zawsze sekwencja DIY przedstawi Ci przedmiot do samodzielnego wykonania, ale tym razem zaoferują go specjaliści od personalizacji. I jak zawsze Cendrine ujawni Ci swój piękny adres dekoracji i miejsce, w którym zainspirowała się. Przypominamy o spotkaniu: Teva Deco w każdą niedzielę o 11:30 na kanale Teva !

TEVA DECO MAI - BA TEVA

Opis:

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here