Taras i balkon: 9 wskazówek dotyczących planowania zieleni

Ciesz się swoim tarasem lub balkonem, tworząc zieloną przestrzeń, która go sublimuje! Odkryj nasze 9 wskazówek, jak odświeżyć swoją przestrzeń zewnętrzną.

0 akcji

Zaaranżuj mały ogródek na balkonie lub tarasie

Uwaga dla szczęśliwych właścicieli tarasu lub balkonu: uważajcie ! Okazuje się, że ta przestrzeń, niezależnie od jej wielkości, jest prawdziwą wartością dodaną dla Twojego domu. Dlaczego więc nie stworzyć (małej) zielonej przestrzeni ? Wybór roślin, okucia meblowe, meble z palet, ściana roślinna, kącik wodny

...

Można to zrobić na wiele sposobów !

Zmień swój balkon lub taras w przestrzeń zewnętrznąprzytulna atmosfera lub nawet bujny dla tych, którzy czują chęć! Można też zostawić kojącą atmosferę, której szukamy na tarasie czy balkonie, podobnie jak we wnętrzu.

Jak zrozumiałeś, dobór atmosfery i konfiguracja tej przestrzeni będzie miała zdecydowany wpływ nie tylko na dobór roślin, ale także mebli i ich rozmieszczenia..

Oto nasze 9 wskazówek, jak urządzić zieloną przestrzeń na balkonie lub tarasie !

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ

  • 60 pergoli, w których marzymy o ucieczce od tego wszystkiego
  • 25 wspaniałych tarasów, na których znajdziesz podłogę, której potrzebujesz !
  • Palety: 17 majsterkowiczów, aby stworzyć małą grządkę warzywną

Jak szybko ODŚWIEŻYĆ zniszczoną podłogę na balkonie? ZRÓB TO SAM - Twoja Ekipa

Opis:
Balkon. Loggia czy taras. Bardzo często są składowiskiem różnych rzeczy i zapominamy że to miejsca, w których możemy wypoczywać i prowadzić domowe życie. W dzisiejszym odcinku chcemy Wam pokazać jak szybko odnowić zaniedbany balkon i oczywiście zainspirować was do działania. W przypadku zniszczonej podłogi wcale nie musimy jej zrywać i kuć. Na rynku są różne niedrogie, rozwiązania dzięki, którym sami szybko możecie zrobić remont. Powodzenia! Maciek i Artur - Twoja Ekipa! Subskrybujcie nasz kanał: 2p8GvMc PS: Poniżej lista rzeczy.... Maciej Pertkiewicz i Artur Witkowski - bohaterowi hitowego programu TV Polsat "Nasz Nowy Dom"

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here