Koziołki: 12 pomysłów na tworzenie półek lub biurek

Funkcjonalny i praktyczny kozioł występuje w kilku formach: półki, stoły, biurka

...

Oto 12 pomysłów na przyjęcie tego trendu w domu.

0 akcji

Wyposażone w tacę, kozły mogą służyć jako biurko, półka, a nawet stół do jadalni. Matowe, stabilne i łatwe w montażu meble kozłowe to przede wszystkim oszczędność miejsca i mniejsze koszty. Możesz nawet zmienić dekorację, zmieniając z czasem dwa kozły lub tacę !

Koziołki: co jeśli stworzysz własny mebel ?

Nie musisz być profesjonalistą, aby zrobić własne biurko lub półkę z kozłami. Wystarczy, że wybierzesz dwie nogi (tego samego rozmiaru!) I tacę i gotowe! Przewaga? Możesz wybrać własne materiały (o ile są sztywne), własny model i kolor, który najbardziej Ci odpowiada. Aby uzyskać jeszcze bardziej praktyczny wymiar, dlaczego nie zdecydować się na podwójny blat, łączony na zamek? Idealny do tworzenia dodatkowej przestrzeni do przechowywania. Lita sosna, szkło lub metal, oto 12 modeli mebli na kozłach do Twojego wnętrza !

Stylówa! Jak wykonać PROSTY, składany stół lub biurko w rowerowym stylu.

Opis:
Masz małe mieszkanie, a w nim mały pokój? Chcesz zaoszczędzić miejsce i pieniądze? Łatwy w budowie, składany stół roboczy, bądź biurko, to temat dzisiejszego poradnika.Opis projektu tego stołu na blogu: 37r0xTNJak myć rower w mieszkaniu: LDqyNUS08-8

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here