Samouczek: wieniec tulipanów do powieszenia

Z tym łatwym do wykonania wieńcem kwiatowym wnieś wiosnę do domu !

Poradnik: wieniec tulipanów do powieszenia
  • Podziel się:

Lubisz kwiaty, ale szukasz bardziej oryginalnego pomysłu niż tradycyjny bukiet? Dlaczego nie zacząć od zrobienia domowego wieńca? Z kilkoma tulipanami i piersią z eukaliptusa stwórz zadziwiającą, efemeryczną kompozycję, która oczaruje wszystkich odwiedzających..

Ekwipunek

- Okrąg metalowy o średnicy 20 lub 25 cm - Drut florystyczny (pokryty papierem typu kraft / zielonym plastikiem) - Kilka tulipanów - Kilka gałązek eukaliptusa - Wstążka lub sznurek bawełniany ok. 25 cm - A para nożyczek - nożyczki sekatorskie lub kwiaciarskie Budżet: poniżej 25 euro Czas trwania: 1/2 godziny

Kroki

1. Zawiąż sznurek, tworząc zamkniętą pętlę. Przełóż go wokół metalowego koła, aby móc go powiesić. 2. Zdecyduj, w jakim położeniu będziesz mieć koronę. Może być regularny lub asymetryczny, a objętość można rozłożyć na różne sposoby wokół koła. Następnie zacznij od przymocowania elastycznych gałęzi eukaliptusa, aby utworzyć tło. 3. Wytnij kilka tulipanów, zachowaj tylko jeden liść. Przymocuj je jeden po drugim w harmonijny sposób na kole za pomocą drutu do wiązania. Uważaj, aby nie dokręcić zbyt mocno, puste łodygi tulipanów są delikatne. 4. Gdy będziesz zadowolony z pozycji tulipanów, wypełnij zestaw nowymi gałązkami eukaliptusa, które ukryją nasadki tulipanów. Można je związać drutem lub po prostu wsunąć pod już zamocowane gałęzie.

Wreszcie

Twoja praca kończy się, odetnij łodygi, które przekraczają i drut w nadmiarze. Twój wieniec jest gotowy do zawieszenia na ścianie lub na drzwiach jako znak wiosennego powitania ! Podobał Ci się ten samouczek? Prześlij nam zdjęcia swoich osiągnięć za pośrednictwem naszej strony na Facebooku i znajdź inne pomysły na naszym Pinterest !

Zobacz dlaczego rolnicy niszczą kwiaty tulipanów [Europa z powietrza]

Opis:
SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/c/ngcpl?sub_confirmation=1Europa z powietrza to program, w którym spojrzymy z lotu ptaka na najsłynniejsze zabytki i atrakcje turystyczne Niemiec, Włoch, Holandii, Polski, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Dzięki nowoczesnej technologii twórcy mogą pokazać w ciągu kilku sekund spektakularne zmiany pór roku, na przykład eksplozję kolorów na holenderskich polach tulipanów, czy zamarzanie wodospadów we włoskich Dolomitach. To pełen życia obraz starego kontynentu, jego mieszkańców, tradycji i zjawiskowych cudów natury.Daty emisji i powtórek znajdziesz na stronie /ngcplOglądaj Instagram Nat Geo Wild: https://www./natgeowildpolska/E01

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here