Dekoracja stołu na Halloween

Dekoracja stołu na Halloween

  • Podziel się:

Halloween to rodzinne święto, które gromadzi młodych i starszych przy stole. Aby więc uczcić ten wyjątkowy dzień, nakryj stół w kolorach Halloween. W programie czerń, pomarańcz, cukierki i mnóstwo pomysłów !

Składniki wystroju dla 4 osób

- Czarny obrus - Cztery pomarańczowe podkładki filcowe - Cztery białe talerze - Cztery pomarańczowe talerze deserowe - Cztery czarne i przezroczyste foremki - Pomarańczowe mini naczynie żaroodporne - Pomarańczowo-czarne serwetki papierowe - Czarny filc - Zestaw czarne sztućce - Pomarańczowa latarnia - Słodycze

Krok 1: Ubierz do stołu

- Przykryj stół czarnym obrusem - Ułóż podkładki, wykonując kwadrat

Krok 2: Nakryj do stołu

- Ułóż klasyczne białe talerze - I nałóż na nie pomarańczowe talerze deserowe na Halloween - Nakryj do stołu

Krok 3: Umieść dekor

- Włożyć pomarańczowe papierowe serwetki do czarnych kokilek, wlać cukierki - Czarnym pisakiem narysuj główki dyni na szklankach - Posyp stół pomarańczowymi cukierkami dla łakomczuchów! Kreacja: Thomas Lecointe Znajdź wszystkie nasze artykuły "Dekoracje na przyjęcia i wydarzenia "

Jesienny bukiet kwiatów w dyni | JESIENNE DEKORACJE DIY | Halloween

Opis:
Kwiaty w wazonie zrobionym z dyni to doskonały pomysł na jesienną dekorację. Jest bardzo oryginalna i pasuje praktycznie do każdego wnętrza! Jeśli nie masz miejsca na taki dodatek w mieszkaniu, możesz podarować go jako upominek przyjaciółce, czy mamie. Na pewno będą nim zachwycone!Przekonaj się, jak łatwo wykonać kwiaty w wazonie z dyni i podejmij się tego zadania już dziś! Gwarantujemy ci, że zachwyci się nim cała twoja rodzina.dowiedz się więcej:www.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here