Termiczny palnik do odchwaszczania ekologiczny

Do ścieżek i żywopłotów

Termiczny palnik do ekologicznego zwalczania chwastów
  • Podziel się:

Aby odchwaszczać bez użycia środków chemicznych, istnieje rozwiązanie, które jest jednocześnie ekonomiczne i ekologiczne: termiczny palnik do chwastów. Wyjaśnienia.

Co to jest termiczny palnik do chwastów ?

Jest to palnik zamontowany na rampie, który eliminuje chwasty w wyniku szoku termicznego. Jest to naturalny proces, który powoduje pękanie komórek i znikanie chwastów bez uwalniania jakichkolwiek pozostałości na powierzchni. Dzięki wysychaniu trawa ginie po 2-3 dniach. Aby obsługiwać palnik do chwastów wystarczy podłączyć go do butli gazowej, najlepiej wybrać lekki model z kołami tak, aby podążał za Tobą po całym ogrodzie..

Kiedy używać termicznego wypalacza do chwastów ?

Ten typ palnika do chwastów jest używany, gdy chcesz znaleźć rozwiązanie dla pestycydów, które są szkodliwe dla środowiska. W takim razie pamiętaj, że ta metoda jest idealna do podjazdów, obszarów utwardzonych i podstaw żywopłotów, pod warunkiem, że będziesz ostrożny. W zależności od obszaru, który ma być odchwaszczony, znajdziesz rampy z jednym do czterech palników. W przypadku osób indywidualnych zaleca się stosowanie rampy z jednym lub dwoma palnikami, chyba że taśma do chwastów jest bardzo ważna. Totalgaz's DZ Energy jest w sprzedaży za 45 euro (1 dysza), 69 euro (2 dysze), 79 euro (3 dysze), 89 euro (4 dysze). > Więcej informacji na www.shopping-

Koniec wypalania chwastów

Opis:
Koniec wypalania chwastów popularnymi i skutecznymi herbicydami. Od początku kwietnia by kupić tego typu środki ochrony roślin, trzeba mieć odpowiednie zezwolenie.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here