Porządek w szafie jest łatwy!

Marzysz o zoptymalizowanej szafie, w której każdy element ma swoje miejsce? Łatwy !

Porządna garderoba jest łatwa !
  • Podziel się:
Marzysz o zoptymalizowanej garderobie, w której każdy element ma swoje miejsce? Łatwy ! Dzięki kilku prostym wskazówkom Twoja szafa może po prostu zaoszczędzić czas rano. Poznaj dobre wskazówki Marie Kondo, autorki książki Magia przechowywania.

Krok 1: Sortuj i klasyfikuj

Jeśli w Twojej garderobie zmieszczą się ubrania Twojego męża lub dzieci, pierwszym niezbędnym krokiem jest zapewnienie każdemu osobnego miejsca. Oczywiście zachowaj tylko te ubrania, których naprawdę potrzebujesz: koniec ze swetrami z dziurami lub starymi spodniami, które już nie pasują. Następnie ułóż podobne elementy, ponieważ nie każdy rodzaj odzieży można przechowywać tak samo. Jeśli możemy złożyć swetry lub topy, wolimy wieszak na koszulę. Musisz także wybrać swoją garderobę zgodnie z preferencjami dotyczącymi ubioru: więcej wieszaków na koszule lub spódnice i więcej szuflad na akcesoria i drobne elementy.

Krok 2: Miej swoje pudełka !

Pudełka do przechowywania to cenne narzędzie pozwalające zaoszczędzić miejsce w garderobie. Przezroczysty iz pokrowcem możesz tam umieścić swoje buty bez konieczności znajdowania i otwierania wszystkich pudeł! Jeśli chodzi o bieliznę lub akcesoria, wybierz pudełka do przechowywania z tkaniny, nie będziesz już musiał szukać zagubionej skarpetki !

Krok 3: zoptymalizuj przestrzeń

Ostatni krok do udoskonalenia garderoby: pamiętaj, że każdy element musi być widoczny na pierwszy rzut oka. Dzięki temu unikamy przechowywania rzeczy w tylnej części szuflady i nie przeładowujemy mebli. Istnieją bardzo praktyczne torby do przechowywania ubrań, których nie będziesz nosił przez kilka sezonów. Te kołdry wsuwają się pod łóżko, żeby trochę poczekać przed zimą. Jeśli Twoja garderoba wygląda na szarą, bo jest zbyt czysta, zawsze możesz przykleić plakaty na dole półek, efekt dekoracyjny jest gwarantowany.

Jak stworzyć szafę kapsułową? | MINIMALIZM

Opis:
Cześć, dzisiaj kilka moich wskazówek jak zacząć tworzyć szafę kapsułową. Sama jestem na początku drogi i pomyślałam, że razem będzie ciekawiej;) Oczywiście film jest dla każdego! Dla kobiet, dla mężczyzn jak również dla osób, które wcale szafy kapsułowej nie chcą. ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA!Jeśli film się Wam spodobał to zachęcam do subskrybowania. Filmy pojawiają się w każdą niedziele. SOCIAL MEDIA Instagram ► pinterest.de/miniwersja/ Mój BLOG ► KONTAKT ✎ [email protected]▲ MINIMALIZM DLA POCZĄTKUJĄCYCH ▼Czym jest minimalizm tak naprawdę:IDqEUxBpfe8Dlaczego zostałam minimalistką:le7vL84m2Nc6 niematerialnych "rzeczy", których warto się pozbyć:safHHj5jM-0Jak ograniczyć kupowanie niepotrzebnych rzeczy:f6VVQCOWTlU6 wskazówek dla początkujących minimalistów:VTItTOEFZNk7 Prostych kroków do minimnalizmu:xg2HIcevWUM5 błędów popełnianych przez początkujących minimalistów:j3N5qAi8gFo9 objawów, że cierpisz na nadmiar rzeczy:J-ifrJhQlhIStereotypy na temat minimalizmu:4FmWfclyszoŻycie w idei minimalizmu:mYVPVAJTJNcDlaczego zostałam minimalistką:le7vL84m2NcMUZYKA:Curtains by Artificial.Music artificial-musicCreative Commons — Attribution-ShareAlike 3.0 Unported — CC BY-SA 3.0 Free Download / Stream: 2In2uIeMusic promoted by Audio Library Fivw7Q_67LI

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here