Dekoracyjny uchwyt na ołówki do mojego biura

Niepowtarzalny styl na Twoim biurku

Ozdobny uchwyt na ołówki do mojego biura
  • Podziel się:
Nie zawsze o tym myślimy, a mimo to piórnik jest nieodłączny od biura. Często zaniedbywany, może mimo wszystko ujawnić swoje miejsce. Oprócz tego, że jest bardzo przydatny do przechowywania długopisów, nożyczek, które często zostawiamy leżące, jest bardzo dekoracyjny, gdy ma oryginalne kształty lub ekstrawaganckie kolory. Krótka prezentacja różnych modeli do zdobycia.

Figlarne kształty

Garnek w kształcie temperówki, kostki Rubika, samochodu, a nawet sprężyny, na Twoim biurku jest mnóstwo zabawnych i oryginalnych modeli. W towarzystwie innych zabawnych przedmiotów nadaje Twojemu miejscu pracy niepowtarzalny styl, idealny do tego, by nie usiąść za biurkiem. Doceniamy również te, które łączą w sobie dekorację i praktyczność, takie jak garnek, który łączy schowek na ołówki i maty stołowe, aby odstawić filiżankę gorącej kawy bez pozostawiania najmniejszych plam..

Przezroczysty, ale kolorowy plastik

Jeśli lubisz prostotę, postaw na prostotę i wybierz przezroczysty plastikowy słoik, który jest idealny, jeśli masz ładne długopisy. Lubimy również kolorowe modele, takie jak fiolet lub całkowicie ponadczasowy niebieski, a nawet te, które zwielokrotniają schowki. Ołówki po jednej stronie, gumka po drugiej i nie ma potrzeby odwracania całej doniczki, aby znaleźć to, czego szukasz.

Wygląd zmiętego papieru

Wydawca zakochał się w pogniecionej porcelanowej temperówce. Przyjmujemy go na biało, jeśli chcemy w pełni odtworzyć obraz złożonej kartki papieru, lub odważymy się na kolory nieco bardziej krzykliwe, takie jak różowy lub zielony. Nasze praktyczne filmy dekoracyjne

Ołówki automatyczne OHTO

Opis:
Zapraszam do pooglądania ołówków marki OHTO. Więcej: https://sklep./pl/26-ohto#Jeśli chcesz wspomóc mój kanał dotacją w jakiejkolwiek wysokości, to zapraszam do Zrzutki: r7rbzg

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here