Kuchnia w korytarzu

W mieszkaniu o powierzchni 75 m2, z czterema pokojami, architekci odpowiedzialni za jego remont wpadli na pomysł optymalizacji wymiarów holu wejściowego, aby pomieścić kuchnię..

0 akcji

Taki układ to przede wszystkim modyfikacja proporcji korytarza, zmiana, o której układ parkietu zapamiętuje. W ten sposób uzyskano 88 µm szerokości, skubane na sąsiednim pomieszczeniu dzięki przesunięciu przegrody, podczas gdy 1,65 µm zostało pozostawione na długości, aby przenieść je do salonu-jadalni. Korytarz ma teraz 2,04 m szerokości i 3,60 m długości, a na jego końcu jest wykonany 1,50 m, aby zaznaczyć kolejność wejścia za drzwiami. Łącznie powierzchnia przeznaczona na kuchnię sięga 7,3 m2.

Następnie wykonano znaczące prace, aby wizualnie określić funkcje poprzez kolory i wysokość sufitu.. W kuchni została obniżona do 2,26 m, natomiast w korytarzu i salonie osiąga wysokość 2,90 m. Oprócz obniżenia sufitu, co pozwoliło na wstawienie elementów technicznych i zamontowanie oświetlenia, kuchnia ma głęboki czarny kolor, który sprzyja jej wizualnemu obramowaniu. Z jednej strony wyposażony jest w sprzęt AGD wbudowany w standardowe meble w średniej (duńskiej marki Kvik) lakierowanej farbą epoksydową, czarny lakierowany panel szklany oraz blat z Corianu. Po przeciwnej stronie znajduje się płytka szafka, pokryta czarnym wenge, również znakiem Kvik (model "Mano Sera").

Architekci - Agence Demont Reynaud / PPil

Szybkie Metamorfozy odc. 102 Prosta historia - salon, kuchnia, korytarz

Opis:
Odc. 102 - video/146/ - kuchnia, salon, korytarz. Podziękowania: Śnieżka – – producent farb i lakierów; w odcinku kolory: 558 srebrzysty blask, 540 sekretne spojrzenieOBI – - sieć marketów oferująca produkty dla domu i ogrodu, w odcinku: dywan 140/200 w kolorze niebieskim, kompozycje w szkle, Zamioculcas - roślina w donicy, deska podłex exclusive, kompozycja hiacynt, zlew sid onyx, drzwi Cassano, bateria senga, lampa wisząca szara Gong, rolety Light na zamówienie, kinkiet Tin, antyrama, kwietnik, grzejnik panelowy. Tubądzin – – producent płytek ceramicznych ściennych i podłogowych, w odcinku: płytki gresowe CEMENT WORNGerdex – .pl - producent drzwi i okien, w odcinku drzwi zewnętrzne Batory kl. 4 C Kontakt Simon – kontakt-.pl – dizajnerskie kontakty i oświetlenie ledowe, w odcinku kolekcja SIMON 54 NATURE, Ramki metalowe, Inox klasyczny szczotkowanyHotel Bukowy Park**** Medical SPA Polanica Zdrój Volcano – - marka odziezowa dla kobiet i mężczyzn MP Meble Mirosław Paluchowski - mp- – kuchnia, szafa na zamówienie - - fototapety na zamówienie - projekt, wydruk, montaż, gwarancja 6 latProjekt wnętrz: Magda Borowiak-Wróblewska/Produkcja/Copyright 2009-2016: Szybkie MetamorfozyFotografie wnętrz: Partnerzy programu: Sketchup - .pl i serwis ModelsDownload - Prosta historiaPodłoga, drzwi i ściany, czyli solidne podstawy powstały po gruntownym remoncie.Drewno i jasne szarości, proste formy - takie były oczekiwania właściciela mieszkania. Jasna kuchnia wydaje się większa po likwidacji nadproża i wejścia, tym samym sposobem powiększyliśmy przestrzeń salonu. Szafa lustrzana w korytarzu odbija światło i detale. Betonowa struktura w dobrym świetle, nadaje salonowi wyraźnego charakteru.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here