Świąteczny stół w czerwonych odcieniach

Świąteczny stół w odcieniach czerwieni

  • Podziel się:

Grand Prix des Arts de la table 2013 pozwoliło nam odkryć wiele inspiracji do dekoracji stołu. Na świąteczny stół kandydat postawił więc na czerwony i świąteczny wystrój, który zapraszamy do odkrycia na wideo.

Zacznij trenować

Tradycyjny klimat zapewnia ładny wzorzysty obrus w bardzo ciepłych odcieniach czerwieni. Aby zapewnić świąteczną stronę, na stole dodajemy ozdoby świąteczne. Można je zainstalować po jednej stronie stołu, aby utworzyć przesunięty element centralny. Kilka gałęzi jodłowych, szyszki i gotowe. Masz ochotę na figlarnego i chciwego ducha? Dodaj mały kolorowy makaron motylkowy.

Wybierz naczynia

Ze strony zastawy stołowej dobieramy talerze, które przywołują tonacje obrusu, wybierając np. Modele w kolorze czerwonym. Okulary grają oryginalną kartą z świątecznymi kształtami i wesołymi kolorami. Sztućce mają tradycyjny wygląd z rzeźbionymi uchwytami.

Doskonały wystrój

Aby dopracować wystrój stołu, postawiliśmy na tematyczną serwetkę składaną w kształcie drzewka, które możemy posadzić na stole. Łatwy w wykonaniu, będzie najpiękniejszym efektem na Boże Narodzenie. Dodaj do niego szyszkę do świątecznego wystroju! Pozostało tylko szczęśliwe wakacje! Nasze praktyczne filmy dotyczące dekoracji stołu

Przygotowujemy świąteczny stół. Ile zapłaciliśmy?

Opis:
Wkrótce Boże Narodzenie i kolacje wigilijne, a co za tym idzie - konieczność przygotowania odświętnego stołu. Jak się za to zabrać? Wspólnie z Gregorym i marką IKEA postanowiliśmy przygotować nakrycie stołu, które może Was zainspirować, i podzielić się z Wami przydatnymi wskazówkami. Na koniec podsumowujemy koszty związane z całą stylizacją, przy czym - o tym nie mówię w filmie, a to dość istotne - większość rzeczy, które wykorzystaliśmy, możecie kupić taniej z kartą Ikea Family. My taką kartę mamy, więc tak naprawdę zapłaciliśmy mniej. Ale pomyślałam, że w kwestii wydatków zawsze lepiej być gotowym na najczarniejszy scenariusz i mieć miłą niespodziankę w sklepie, niż na odwrót ?INSTAGRAM Wnętrza Zewnętrza: /gregory.room/Aktualne ceny poszczególnych produktów najlepiej sprawdzać na stronie sklepu, dlatego poniżej linki:- czarna patera VINTERFEST: /pl/pl/p/vinterfest-oprawka-na-3-swiece-tealight-zloty-kolor-80433325/- taca GLATTIS: /pl/pl/p/skuren-komplet-sztuccow-24-szt-stal-nierdz-50258974/- miska UPPLAGA: /pl/pl/p/upplaga-talerzyk-bialy-70424703/- talerz UPPLAGA: /pl/pl/p/pokal-kieliszek-do-wina-szklo-bezbarwne-10215095/- gwiazda STRÅLA: /pl/pl/p/strala-oprawka-z-kablem-bialy-czerwony-60440906/- tkanina AINA: /pl/pl/p/fulltalig-swieczniki-3-szt-czarny-40342134/- foremki do ciastek VINTERFEST: /pl/pl/p/ingbritt-scierka-bialy-30342969/- świeca FENOMEN: /pl/pl/p/beraekna-wazon-szklo-bezbarwne-20406297/- świeczki JUBLA: NASZ SKLEP: ?FOTOGRAFUJEMY WNĘTRZA: https://www.motrenko-/ INSTAGRAM MAGDY: www./magdamotrenko ?INSTAGRAM WNĘTRZA ZEWNĘTRZA: https://www./wnetrzazewnetrza/

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here