Wideo: tworzenie klejnotu w postaci srebrnej pasty

Instrukcja tworzenia biżuterii z pasty srebrnej

Wideo: stwórz kawałek srebrnej biżuterii
  • Podziel się:
Błyszcząca i oryginalna, srebrna biżuteria w postaci pasty przyciąga wzrok i pożądanie miłośników mody. Catherine Le Poah-Taut proponuje wykonanie własnego, oryginalnego dzieła w ciągu kilku godzin.

Obejrzyj wideo

Biżuteria ze srebrnej pasty: kształtuj swoje dzieło

Aby stworzyć klejnot ze srebrnej pasty, będziesz potrzebować strzykawki z bardzo cienką końcówką, dzbanka z wodą, aby strzykawka była pełna srebrnej pasty, „ciasto korkowe w kształcie klejnotu, podpora i włókno do pieczenia. Tutaj Catherine wręcza ci pierścień z sześcianem, ale wszystko jest możliwe. Za pomocą strzykawki nałóż losowo srebrną nić na ciasto korkowe. Zacznij od góry, aby nie upuścić wszystkiego. Pozostaw do wyschnięcia na podporze przez 10 minut, a następnie odwróć ją, aby wykonać drugą część. Pozostaw do wyschnięcia na 10 minut.

Tworzenie biżuterii z pasty srebrnej: wypiekanie i polerowanie

Gdy twoja srebrna biżuteria z pasty jest gotowa, czas ją upiec. Owiń swoje nowe dzieło we włókno kuchenne, tak aby żadna strona nie była widoczna. Wstaw wszystko do zimnego piekarnika i podgrzej przez 30 minut do 800 ° C, a następnie 10 minut w tej temperaturze. Na koniec wyjmij klejnot, gdy piekarnik ostygnie do 600 ° C. Aby Twoja srebrna biżuteria z pasty nabrała połysku, możesz ją szczotkować twardą szczotką drucianą, ale operacja zajmuje dużo czasu. Możesz również umieścić go w bębnie polerskim. Po wyczyszczeniu klejnot Katarzyny odzyskuje cały blask na twojej dłoni! Znajdź film Stwórz klejnot w srebrnej paście na . Wyprodukowane przez Minute Facile .

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here