Skoncentruj się na Francuzach i rekreacji na świeżym powietrzu

3/4 francuskich praktyków ogrodniczych

Skoncentruj się na francuskim i rekreacji na świeżym powietrzu
  • Podziel się:

Już po raz czwarty obserwatorium rekreacji na świeżym powietrzu Campingaz oferuje przegląd relacji między Francuzami a zajęciami na świeżym powietrzu. Ilu Francuzów uprawia ogródek? Lubią pikniki i grille? Tak wiele pytań, na które odpowiedziano w badaniu z 2013 r. Przeprowadzonym we współpracy z OpinionWay wśród 1003 osób.

Rekreacja na świeżym powietrzu dla każdego

Sezon letni to oczywiście idealny czas na spędzanie czasu na świeżym powietrzu! I podobnie jak w odpowiedzi na kryzys i stres, chęć spędzenia czasu na łonie natury to prawdziwy trend, który dotyka wszystkie pokolenia! Obserwatorium rekreacyjne na świeżym powietrzu Campingaz pokazuje, że 97% Francuzów uprawia przynajmniej jedną aktywność na świeżym powietrzu, niezależnie od tego, czy jest to grillowanie, biwakowanie, piknik czy nawet piesze wycieczki. A te działania jawią się jako powrót do prostych wartości, których poszukują praktykujący.

Francuzi i ogrodnictwo

Francuz i ogrodnictwo, to już prawie historia miłosna? Francuzi ćwiczą to regularnie. 90% uważa nawet ogrodnictwo lub ogród warzywny za kreatywne hobby odprężające, prawdziwą terapię, która pomaga ujarzmić stres! A jeśli ogród, a dokładniej ogród warzywny, odnosi tak duże sukcesy, to dlatego, że Francuzi tam znajdują swoje konto. Uważają nie tylko, że pozwala im to na co dzień praktykować ekologiczne gesty i działać na rzecz bioróżnorodności, ale także uważają, że ta ostatnia jest źródłem oszczędności (87%) oraz że lepsze są warzywa uprawne (97%). Nagle nie wahają się zainwestować ze średnim budżetem 32 euro !

Francja, nowy kraj do grillowania

Jeśli to Stany Zjednoczone są często postrzegane jako królowie grilla, Francuzi nie są wykluczeni, ponieważ 87% poświęca się tam w szczególności dla swojego towarzyskiego ducha. 9 na 10 Francuzów woli grillowanie z przyjaciółmi niż „przyjęcie w ogrodzie” nad Jeziorem Elizejskim. Wreszcie, dla Francuzów (63%) grill ewoluował i oferuje teraz bardziej wyszukaną i wyrafinowaną kuchnię niż tradycyjne kiełbaski, w szczególności dzięki nowym, bardziej wydajnym grillom. Ale jeśli Francuzi lubią grillować, mniej lubią się tym zajmować, bo 44% woli, żeby ktoś się tym zajmował. !

Piknik jako nowy posiłek

Śniadanie na trawie jest znowu bardzo modne i 84% Francuzów praktykuje je regularnie! Zasada ekonomiczno-świątecznego kusi i chwile towarzyskie są w centrum uwagi, zwłaszcza po wędrówce. Ale w biurze także piknik kusi, ponieważ Francuzi coraz bardziej zwracają się w stronę pudełka z przekąskami domowej roboty. A kiedy pytamy Francuzów, z kim chcieliby urządzić piknik, wśród artystów Garou, Nolwenn Leroy i Thomas Dutronc na pierwszym planie wychodzą humor, a ich ulubionymi gośćmi są aktorzy Omar Sy, Jean Dujardin i Fabrice. Lucchini. > Więcej informacji na www.

Makowa Choinka z Ciasta Francuskiego –

Opis:
Przepis: https://www./przepis/makowa-choinka-z-ciasta-francuskiego-przepysznaCiasto na Wigilię, ale nie tylko. Zobaczcie jak łatwo zrobić ten elegancki i pyszny deser.

Zostaw Swój Komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here